استبداد استکبار استعمار

استکبار واقعی در ایران است . با این حجم از فساد دولتی , حیف و میل بیت المال, دزدی های پنهان و عیان , نابرابری اجتماعی, اختلاف وحشتناک طبقاتی, عدالت فقط گفتاری, فقر همگانی, عدم آزادی بیان, ترس از ابراز عقیده, دشمنی با زمین و زمان, قوانین عهد پیغمبر, یاس و ناامیدی عموم مردم, وحشت از حکومت حاکم, استفاده ابزاری از دین برای سرکوب مخالفین و حذف دگراندیشان و منتقدان, پایان کار تمام احزاب بجز حزب حاکم, انتخابات نمایشی و نمایندگان فرمایشی, نظارت استصوابی, دادگستری ناعادل, قضات بی وجدانی که حکم را قبل از محاکمه صادر کرده اند, متهمین بدون وکیل مدافع, دادگاه های بدون هیئت منصفه, زندانیان عقیدتی خاموش و فرزندان و زنان چشم براهشان, سلطه بر مردم به هر قیمت ممکن, مردم خسته, غمگین, ناامید, پر از داد پر از درد پر از حرف و پر از خشم اما خاموش و بسته دهان از ترس جان و گرسنگی فرزندان و زندان.

اگر امریکا و غرب نماد جهل اند, چه نمادی و چه نامی باید بر حکومت حال حاضر ایران نهاد!

مشت محکم بر دهان استکبار مرهم کدام زخم و درد مردم نگون بخت ایران شده در این چهل سال؟!

استبداد و استکبار یعنی حکومت کردن بدون رضایت مردم!! فرمان‌برداری از قدرت حاکم تنها به سبب ترس معنی درست استبداد است! آزادی بیان، آزادی عقیده و رهایی از هر نوع ترس و فقر حق قانونی هر انسان است

.استبداد و استکبار و استعمار در جامعه ابست که مردمش نمیتوانند آزادانه به دین، یا فلسفه یا به یک هدف سیاسی خاص معتقد باشند، و حکومت با هدف به وجود آوردن رعب و وحشت و ترس, مردم را سرکوب می‌کند در حالی که حتی نمیتواند حداقل رفاه زندگی را برای همه شهروندان فراهم کند.

دوست خفته و عزیز ,, آنهایی را که نماد جهل و گمراهی می نامید, بزرگترین معجزات کل تاریخ بشر را خلق کرده اند و می کنند , مثل واکسن فلج اطفال, مثل پنی‌سیلین, مثل برق, تلفن, اتومبیل, قطار, هواپیما, دوچرخه, عینک, خودکار, مداد, پاک کن, کبریت, مسواک, سمعک, باتری, لامپ, آسانسور, تلفن, ماهواره, رادیو, تلویزیون, بلندگو, میکروفون, عکاسی, نایلون, مقوا, کولر, یخچال, ماشین حساب, چراغ قوه, ترازو, ساعت, میکروسکوپ, دوربین, کامپیوتر, تلفن همراه, اینترنت, سونوگرافی, رادیولوژی, تجهیزات پزشکی, صنعتی, کشاورزی, مخابرات و میلیونها معجزه دیگر. فقط یک دقیقه چشمان خود را ببندید و جهان را بدون این معجزات تصور کنید!! "شما را نمیدانم اما تصور من جز توحش, درماندگی, بدبختی, بیماری و نادانی و تاریکی نیست و نمیتوانست باشد.

" آرزوی سقوط و شکست کامل آنها یعنی توقف دانش و پایان علم! چون ما ملت مسلمان همیشه درصحنه شعار دادن هستیم نه مردمان خلق معجزات.

حرف آخر: به امید آزادی و آرامش و رفاه تمام مردم ایران و رهایی از بند تمام مستکبران.

زنده باد ایران و جانم فدای وطنم باد.

 

#میم_الف - ایران 15 آبان 1397


%D8%B3%DA%A9%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%B3%D9%85%D8%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%D9%86%D8%AF%DB%8C%D8%B4%DB%8C-%D9%88%D8%AF%D9%85%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D8%B3%DB%8C.jpgsecularism.jpg?w=1272/ 0 نظر / 279 بازدید